Kdo by si chtěl zakoupit hru Starshine (díly 1 a 4) a další počítačové hry nebo lego ať klikne sem ! :)

Prosinec 2010

Modelka Anne a její kůň Concorde ♥

28. prosince 2010 v 16:19 | já |  Všechny Starshine-StarStable Obrázky
Fotky Anne:
Ta fotka je nej nej nej... je lepší než ta druhá. Je super... ♥♥♥♥♥♥♥
Tahle je taky hezká...:
A tady je fotka podivná... (skopíruju to z ankety z mého blogu):
A teď fotka jejího Concorda:
Je hezká...

Pozor!

28. prosince 2010 v 16:18 | já |  Všechny Starshine-StarStable Obrázky
Anne mluví se školníkem... Ale nepovídají si o Darekovi moc hezké věci... A měli by si dát pozor! Darek je jaksik sleduje...

Tajemný dům na vršku hory - 2 díl

17. prosince 2010 v 20:54 | já |  komixy..
Linda která čekala po škole na Lisu dostala docela nečekanou SmS,,Ahoj Linda dostala jsem 5 z čj,musím se učit a jdi k holkám sama... ahojky Lisa ***KONEC***"
,,No to je super." Pomyslela si Linda. ,,Čekám tu na ni jak debil a teď tohle." Jela do panství a potkalo ji milé překvapení. Byla tam její mamka která se vracela z jízdy na koni z Borůvky. ,,Mamko, od kdy ty jezdíš na koni?? A ještě k tomu na Koni od Naomi." ,,No.. víš, člověk se prostě někdy musí uvolnit." Linda Steigerová řekla že zrovna jede k holkám a že by to na koni bylo docela prima.Byl to kousek a měla to povoleno.
Nejela moc rychle ale na obvyklou přespávačku se těšila. Jakmile Linda Steigerová sesedla z koně a uvázalo ho zazvonila na zvonek a čekala až jí sestřenice (a zároveň nejlepší kamarádky) otevřou.
,,Ahoj Anne, kde je Alex?" ,,Ahoj, kde je Lisa?" řekla Anne. ,,Já se ptala první!" řekla Linda. ,,Dostala 5 (u ní je to obvyklé) z čj." ,,Aha, Lisa taky!" Nachvíly jsme zmizly v domě a hned na to jsme si Anne osedlala koně a jely jsme se projet po opuštěném parku kde jsou překážky.
,,Borůvko! Super... Jupíííííí" kvíkla Linda. ,,Rozjedem to Lindo!" křikla Anne do větru která jela hned za Lindou.
,,Hoplááá." Zazpívala do rytmu její oblíbené písničky Anne. Ona je totiž tak trochu ulítlá. Asi po půl hodině toho nechaly, byla už zima. Alex se musela učit až do noci a rano (v sobotu) taky. Linda přespala s Anne v jejím pokoji.
Ráno se Linda s Anne rozloučila a pelášila domů. Doma to bylo dobré, Linda si zvykala na "maxi" dům celkem rychle. Až do doby co se rozhodla jít do svého pokoje...
,,Hm... je zamčeno..." Linda Steigerová se prudce otočila a... ,,Byly tu tyto dveře??" zeptala se sama sebe.
A pomalinku se přibližovala ke dveřím až je otevřela a vztoupila do zaprášené místnosti. ,,Hele je tu kniha a na ní dopis..." řekla Linda která právě z toho prachu dostáva záchvat kašle.
Linda byla zvědavá. Nedala se a otevřela ho: BYLA TO VRAŽDA Stálo uprostřed. Byla v místnosti, jako minule a právě v té oběvila další dveře do obrovské knihovny. ,,Bože můj!!!" rozkřičela se. :,,A nyní už jsou to jen ubozí duchové..." přečetla Linda Děsivým, šeptavím a zároveň vystrašeným hlasem. Chtěla se dát na útěk ale nohy jí neposlouchaly. Až najednou... rozběhly se a běžely co do nejnižšího patra a zavedly ji až do skleníku kde uchvácená Linda zastavila. ,,Lindo, v poho?" uslyšela Linda rozesmátý hlas Lisy. ,,Bože Liso, chci bydlet jinde! V našem malém domě!" ,,Ale mě se to tu líbí." řekla Lisa která zalévala své květiny.
Jak dozalévala slezla ze žebříku. ,,Lindo, pamatuješ jak si mi říkala že si o takovímhle panství vždycky snila?" ,,Joooo, to je možná pravda, ale já názory měním a nejsem tak tvrdohlavá jako ty, protože ty jak si něco usmyslíš už názor nezměníš!" ,,No dovol!! Ty náno!!" A vtom obě uslyšely známý hlas patřící Naomi, která se vrátila ze soustředění... Linda běžela ze skleníku přivítat Naomi (nečekaně k ní totiž trefila)
,,WoW tak maxi." to byla první slova Naomi, která obdivovala Panství...Pokračování příště...

Co měl znamenat ten dopis který Linda oběvila v místnosti?? Jaký bude mít názor Naomi na panství? Proč se Lindě pořád objevujou dveře do tajné místnosti??

Tajemný dům na vršku hory - (2) díl - Část 1

17. prosince 2010 v 16:14 | já |  komixy..
Je to o Lindě a její rodině a tak co byste si měli přečíst...... je to vlastně o Lindě z minulosti něco o jejím koni Meteorovi, dalším koním..... o Lise a o jejich kamarádkách a tak.... kde žili předtím.....

Linda a Lisa si už odmala dobře rozuměly. Jsou to dvojčata a jejich nej. kámošky jsou dvojčata taky - Anne a Alex. Alex s Anne jsou hodně chudé a bydlí v domku co měl být nejprve stáj. Mají tam malé pokoje atd.... A místo tam teda moc nemají ale bydlí hodně v přírodě. Do školy to mají asi 20 km. a to na jejich malý ostrov je hodně. Linda si ale vždycky víc (ale jen asi o kousilililinek) rozuměla s Alex a Lisa s Anne. Jak bydlela Linda a spol. ještě ve starém domě neměli ho o moc větší než Alex s Anne.
Je taky docela náhoda že Lisa - L - Llinda a Alex - A - Anne..... Linda měla šťastný život a pokoj zaplněný až po okraj zlatýmy medailemy... dělala hodně jízdu na koni... ale toho všeho musela naraz nechat když se měli přestěhovat. Bylo to pro ni těžké zvlášť když jí umřela její teta, strýc a jejich děti - také její velmi dobré kamarádky.Její strýc měl rád koně - Choval okouzlujícího Meteora. Na narozeniny ho předal Lindě. Lisa dostala také okouzlujícího koně - Starshina. Další kůň patřil jejich starší sestře - Borůvka. Anne s Alex měly Lentilku. Jejich sestra - Naomi Steigerová, se s nimy moc nebavila, byla starší o 4 roky a bavit se s jejíma sestrama neuznala za vhodné. Potom co se přestěhovaly musí se teď učit žít společenský život... (smůla pro ně... a hodně ale opravdu hodně velká) Nikolas Meschwarz Přítel Naomi Lisu, Lindu, Anne s Alex taky pořádně štve, na něm se jim něco nelíbí a je to taky pořádný náfuka.


Upravené obrázky starshine.... xDDD

16. prosince 2010 v 18:23 | já |  Všechny Starshine-StarStable Obrázky
!UPOZORNĚNÍ! mně to moc nejde xDDD
www.junior-star.blog.cz (jestli nejsi na tom blogu, někdo kopčil xDDD)
www.junior-star.blog.cz (jestli nejsi na tom blogu, někdo kopčil xDDD)
Hokus pokus.....
Lisyna noha je upravená a celý první obrázek je spřeházený a upravený.....
Hezčí verze se mi smazala:(

Jára Cimrman a jeho Opera bez hudby :-D

16. prosince 2010 v 16:21 | já |  Nezařazené....
Tak na tohle se koukněte kdo nezná....Sranda...- klik.... Upe bomba je to xDDD

Lindiny Vidiny

9. prosince 2010 v 20:53 | já |  Všechny Starshine-StarStable Obrázky
super rým co?? x) Obrázky Vidin od Lindy....
1. BooooooooooooooM! xDxDxD

2. Holce jako Linda se dělá špatně když vidí joshe.. :D
3.No že by byla Linda s Meteorem byly Mistři Světa v ježdění se mi nezdá..xD...
4.jooooo tak to je hezký...
5.Hrůzná tvář se Lindě zjevila!!!
6.Borovicový vrch
7.Na borovicovém vrchu někdo u komína mluví!!!
8.Přehradní nádrž
To je všechno..x)....

Kurt nebo Josh??

8. prosince 2010 v 21:32 | já |  Nezařazené....
Znáte Kurta Cobaina??? podobá se Joshovi...
Posuďte sami.....

W.i.t.c.h. vs. Starshine

4. prosince 2010 v 12:03 | já |  Nezařazené....
Nepřipomíná vám starshine w.i.t.c.h.?? Mě teda docela dost..x)....
Will/Lisa
Linda/Taranee
Anne/Cornelie
Irma/Alex....
Hay Lin/Sabine..??
www.junior-star.blog.cz
No tak to je asi všechno...

Tajemný dům na vršku hory - 1 díl

3. prosince 2010 v 18:29 | já |  komixy..
Hned, co se Linda probudila uslyšela ve velké místnosti hlasy od jejích příbuzných,,Lindo, jsi v pořádku?!" ,,Lindo, co se ti to stalo! Našly jsme tě ležet před panstvím." řekla Lisa. Lindě nic nebylo, měla mírné bolesti až na její ruku. Než si uvědomila co se děje vykoktala: ,,Meteor! Meteor utekl. Zmizel! Pryč z brány rovnou do lesa.
Už ho nikdy nenajdeme." ,,Já vím ale přece nikdy nestratíme naději." pronesla smutně Lisa. Linda se chtěla trošku projít po tom tajemném domě.
,,Ten dům." něco to Lindě připomínalo. Linda byla v místnosti kde byly 2 oddělené pokoje. Dívala se do druhého kde byl obraz její kamarádky která bohužel zemřela při zvláštní nehodě..... ---Kap,Kap--- ,,Co-Co to kaape?" zeptala se sama sebe. Linda se samím strachem vydala pryč z pokoje a běžela a tam, kam jí nohy stačily. Vešla do veliké místnosti. ,,Jéééééé, ten oheň mi připomíná- Meteora..."
,,Copak se vypařily! tak kde jsou!" řekla rozčíleně Linda která se naráz začla slyšet zvuky mnoha lidí. Skrátka jako na oslavě.
Z malinkých zaprášených dveří... ,,Dobře, teď se tam vydám do tech dveří a kdyby se něco stalo tak.. Jéééé, tolik knih, to je jako v knihovně.. Jo! I obří knihovna tu je....
Páni, tolik knih jsem v životě neviděla a hlasy se vytratily!" řekla Linda, která se dívala na knihy. Ale projistotu se vrátila aby se v tom bludišti neztratila. Šla pryč z místnosti a namířila si to přímo do velkých dveří. ,,Super, to není možné, kdes byla celou dobu, Lindo?" zeptala se jí její sestra. ,,No, dívala jsem se po panství a jaksik sem se stratila." ,,Aha, no není to tu zrovna nejmenší jak jsme zvyklé ze starého domu." ,,Lindo, pojď, ukážu ti moji rostlinu ve skleníku." ,,My tu máme i skleník?" zděsila se Linda. ,,Ohh ano, za chvilku i zvykneš."
,,Joo a tady tohle je taky moje.." chlubila se Lisa Steigerová. ,,A kde je vůbec Naomi?" zeptala se Linda.
,,Jela někam na soustředění..." ,,Aha, a co tu ještě Panství skrývá?" zeptala se Linda která se bála že zase zabloudí. ,,No na zahraděje altánek a velké bludiště."

Linda se tam nechtěla podívat, když se někdo ztratí není to GooD pocit.... Ale Lisa přece Lindu zavedla ke krásnému Altánku:
,,Ale přece, Liso, něco se mi tady na Panství nelíbí!"